Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.27. 11:03  l  #4928
MVP

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4927)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.27. 10:38  l  #4927
Teljesen kihalt a topik nem baj nem sokára kezdődik újra és most jön még csak a java és izgalmas lesz ez a márc 3. is.

Szóval állitólag Peter Muelleren nagyon rajta vagyunk aztán Whitney még aki iránt meg Lehtinen!? és Ponikarovsky akinek nagyon örülnék.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.20. 19:00  l  #4926
Én is csíptem annó Martin-t, jó kapus! Csak engedje Lindy néha védeni a backupot. Amikor Lali végre jól védett, akkor megint el lett hanyagolva.

Helyzet jelentés olimpikonjainkról:

Sekera: 1 lövés -1-be végzett és 19:30 percet átlagolt szóval nem teljesitett valami hú de jól igaz ki is kaptak 3-1-re.

Hecht: 1 lövés 17:14 percet átlagolt és az első sorba kapott helyet Krupp edző bától de ők is kikaptak 2-0-ra.

Tallinder: 2 lövés +2 és legyőzték Hechtéket 2-0-ra ugye a jégideje 15:56 volt. bravó Henki

Lydman: 0 lövés +1 és 13:16-os jégidő hát ez elég gyengus de a csapata nyert 5-1-re.

Miller: 15 lövést kapott és egy csorgott csak be, szerzett egy assistot is és nyertek a svájciak ellen a nyitó meccsen 3-1-re.bravó Ryan

Ruff: elég jól kezdtek a juharlevelesek is első meccsen kioszottak egy 8-ast a norvégoknak.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.15. 14:19  l  #4923
Annyit még, hogy Staff ($1.9) Mac ($1.4) ez $2.66 for Horton ($4) Weiss ($3.1) ez meg $7.1 na marad fennt $4,44 misi és va 1.828 cap spaceünk akkor az $2,612 szóval nem hiszem, hogy végbe menne ez a trade de valakit hozzá lehetne csapni a panthersnek am is van $3 misi cap space hát nem tudom én bizok benne, hogy ide tudjuk csábitani valamelyiket vagy akár Whitney-nek is örülnék csak hozzunk valakit ezt nem tudjuk megoldani házon belül.
DO IT REGIER
All-Star

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4922)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.15. 14:13  l  #4922
Na nyert a Sens sajna szóval nem miénk a div elsőség az olimpai szünetre nem kell szomorkodni szerintem még ösztönzően is fog hatni, hogy még inkább oda kell tenni magukat a srácoknak és még többet kell kihozniuk magukból.
Új hir elvileg érdeklődünk Weiss és Horton iránt de szép is lenne ha valamelyik idejönne lehet imádkozni skacok
Weiss tipikus Sabre lehetne 5'11 magas 191 font de remek playa 60 pontot eltud érni egy floridába akkor nállunk is összetudja hozni ezt.Egy Weiss for Mac + 3rd simán megérné.
Horton már más tészta ő keményebb felépitésü gyerek kb mint Staff habár Horton erőszakosabb és nem is olyan elképzelhetetlen egy Horton for Staff + 2nd.Nathan és tudja hozni a 60 pontot a floridába akkor nállunk is meglehetne ez neki.(de örülnék ha Mac és Staff elhúzna innen a legjobb egy Weiss + Horton for Mac + Staff lenne)
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.14. 13:51  l  #4921
Sokkal jobban játszott a csapat, mint a legutóbbi SJ meccsen. Akkor hibák tömkelege volt védekezésben, hiába voltunk akkor jobbak támadásban. Számomra ez egy sokkal komplettebb teljesítmény volt, mint az akkori. Nemhiába most két pontot szereztünk, akkor meg egyet sem. Inkább így játszunk, a másik sokra nem elég.

Az idei csapatunkat nem is lehet össze hasonlítani a tavalyival. Akkor sokkal jobban fókuszáltunk a támadásépítésre, idén próbálunk valami egyensúlyt találni a védekezés és a támadás között. Mondjuk ebben az is benne van, hogy a csatáraink többsége idén nem alkalmas a tavalyi taktikára.
1.sor

Válasz cedak hozzászólására (#4917)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.14. 13:03  l  #4920

Szerencsére a Sens kikapott, így div vezetéssel megyünk szünetre. Lélektanilag ez jó, mást nem jelent, sok van még hátra az alapszakaszból. Utolsó három meccsen négy pont. Ez már bíztató.

Még nem biztos, hogy vezetéssel megyünk szünetre ugyanis a sensnek van még 1 meccse az isles ellen holnap és mivel csak 1 pont az előny igy még megelőzhetnek de remélem, hogy fáradtak lesznek és kikapnak megint mivel b-t-b meccs lesz.
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4916)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.14. 12:58  l  #4919

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.14. 12:54  l  #4918
Igen igen nagyban hozzátartozik a győzelmünkhöz, hogy ti nem voltatok valami szerencsések mert sok korongot rosszul kezeltetek le sokat rosszul tettek vissza ezt meg köszönjük nektek nekünk most nagyon nagyon kellet a 2 pont.
Montador amúgy nem tudom csatárnak képzeli magát??Egész végig nem figyelt a védekezésére csak a támadásokra szinte végülis most nem lett baj belőle.Miller fantasztikus volt zseniálisan védett, Vanek meg nem tudom mit bénázik tényleg löhetett volna vagy 5-t.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.14. 11:40  l  #4917
Most mondjam azt, hogy hülyeség! Ennél sokkal jobban játszotok csak ma mi borzasztó szarok voltunk, igaz ezt be is kalkuláltuk, mert a fontos győzelmek megvoltak. Törvényszerű volt ez a zakó! Gratulálok a győzelmetekhez, de sajnos egy szar meccsen jött össze, gondolj csak az idei vagy a tavalyi összecsapásainkra!
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.14. 11:31  l  #4916
A szezon egyik legjobb játékával győztük le a Sharks-ot. Ki érti ezt? Egyszerűen remekül játszottunk, a liga egyik leggólerősebb csapata alig tudott helyzetbe kerülni. Remekül zárt a védelem, egy két baki ugyan becsúszott (főleg Rivet-nek volt egy nagy), de ma ez nem számított. Az előre játékunk is tetszett, voltak forecheck-ek, nagy ziccerek. Csak Vanek egymaga lőhetett volna vagy ötöt, ha nem ilyen szerencsétlen a kapu előtt. Miller-nek simán meglehetett volna az SO, ha nem nézi el Huskins lövését. Nem volt egy védhetetlen bomba. Szerencsére a Sens kikapott, így div vezetéssel megyünk szünetre. Lélektanilag ez jó, mást nem jelent, sok van még hátra az alapszakaszból. Utolsó három meccsen négy pont. Ez már bíztató.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.13. 18:09  l  #4915
Hozzuk már el!
Prospect

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4914)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.13. 17:42  l  #4914
Családba maradt a szám mondjuk apuka a 17-est viselte.

Fejlemény a Whitney ügyben elvileg mi és a Boston érdeklődünk legjobban Whitney iránt.
All-Star

Válasz Centurio hozzászólására (#4913)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.13. 14:37  l  #4913
Ugyanaz a száma mint a bátyjának. Sirály.
Hall of Famer

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4910)
  ------------
  WIN OR LOSE, WE LOVE OUR SENS!
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.13. 13:45  l  #4912
rumor Hamhuis to Buffalo
én örülnék neki mondjuk kérdés kiért.A florida meg kiárusitást tart onnan is lehetne csipegetni én már emlitettem egyszer, hogy Hortonnak, Weissnak, Froliknak, Olesznak is örülnék
All-Star

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4911)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.13. 12:33  l  #4911
Na Kaleta ma játszik megint a San Jose ellen nagyon kemény meccs lesz mert nagy formában van Nabokov meg az egész csapat is.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.13. 10:04  l  #4909
Külföldi kollegák Roy-t akarnák elcserélni minden áron Stoll-ra nem értem.

Azt mondják, hogy Roy nem fog mégegyszer 80 pontos szezont csinálni meg, hogy passziv a játéka...

Whitney iránt még érdeklődik a boston, pittsburgh, washington, montreal és mi.Nagyon remélem, hogy behúzzuk valami jó tradeval mert a mostani helyzetet felrázná egy trade.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.12. 22:55  l  #4908
Na elvileg Whitney iránt érdeklődünk pont ő kellene egy rutinos róka aki életet vihetne egy másik sorba pl. Vanek-Roy-Whitney és pickkekel szerintem meglehet szerezni mert nem sok szezonja van már hátra max 2 de nekünk PO-ra és arra, hogy kicsit erőre kapjon a csapat nagyon jól jönne kérlek Regier nyúljatok zsebbe és igazoljátok le de nagyon gyorsan pls pls pls
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.12. 18:16  l  #4907
Megy jöv héten tutira.

Na szóval szégyen és gyalázat amit az elmúlt időszakban müvelünk ha nem cserélünk akkor Lindy most tényleg elmehet a picsába ilyen védelemmel talán még a PO se lesz meg nem, hogy még mennyünk is pár kört a PO-ba.Rivet egy szar én tudtam, hogy ez lesz Goosenak adjuk már oda a "C"-t pls.Montival meg nem tudom mi lett de Lindy-t se értem miért ragaszkodik annyira hozzá hozzunk vmi nagy nevet a védelembe.
All-Star

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#4906)

Köszönjük...
Szégyen és gyalázat! Ha ezek után is benn marad a védelemben, akkor gyufát iszok. Nem értem miért kell ennyire erőltetni, főleg, hogy van olyan játékos aki jelenleg sokkal jobb formában van.
Egyébként én most Lalit is szívesen látnám sűrűbben a kapuban. Milleren szerintem kicsit érződik a túlterhelés. Lalime is amikor elkezdett kicsit jobban védeni, akkor lett újra mellőzve. Ezt sem igazán értem.
Prospect

Válasz Oli18 hozzászólására (#4904)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.12. 11:04  l  #4904
Köszönjük meg Montador-nak ismét. Ekkora rakat szerencsétlenséget rég láttam. Komolyan, mintha nem is ugyanaz az ember lenne, aki a szezon első felében volt. És egy ilyen miatt nem játszik Sekera. Elképesztő...

Hosszú idő után a elvesztettük a div vezetést, sőt ha így megy tovább, akkor a rájátszásba is csak épphogy befogunk jutni. Egyébként megérdemelt a Carolina győzelme, csak dühítő, hogy egy ilyen pöcs miatt kapunk ki. Egyébként jól kezdtük a mérkőzést, csak a harmadik harmad végén kapott két gól teljesen letaglózott minket. Onnantól ismét árnyékunk voltunk önmagunknak. A Canes sorra dolgozta ki a nagyobbnál nagyobb helyzeteket, nekünk a kapuig való eljutás is nehézkes volt. Szerencse, hogy Roy ma a szerencse alsóját húzta fel és az egy pont így meglett. Egyébként Lindy nem sokáig tartotta együtt a sorokat, pedig a Mac-Roy-Staff trió nem volt rossz. Mondjuk annyira hű de jó sem. A Hecht-Timmy-Pommer sor továbbra is jó, kb itt most megáll a tudomány. Egyik sor sem tud rajtuk kívül igazán kibontakozni. A védelemben Montador és Rivet kivételével mindenki jó volt. Főleg Myers, most nagyon élvezte a játékot. Plusz Butler is lassan visszatalál a tavalyi formájához. Miller-en megint semmi sem múlt.

Ideje a cseréknek vagy a farmból való felhívásoknak. 0-4-2. Szégyen...
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.11. 23:01  l  #4903
A harmadik sor ebben a felállásban működött egy darabig, hátha most is jobban fog menni nekik. Mac-re is ráférne valami jobb forma. Mostanában nem találja a gólvágó ütőjét.
Nem értem mi a baja Lindy-nek Sekerával??? Vannak hibái, de ő legalább lövi a gólokat, meg segíti a támadásokat is. Nem hiszem, hogy jelenleg ő a leggyengébb védőnk. Sajnálom, hogy sosem tud benn maradni.
Prospect

Válasz Oli18 hozzászólására (#4902)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.11. 20:10  l  #4902
A Carolina ellen játszunk este, kellene nagyon a két pont. Lindy egy kicsit változtat a felálláson:
Jochen Hecht-Tim Connolly-Jason Pominville
Clarke MacArthur-Derek Roy-Drew Stafford
Thomas Vanek-Tim Kennedy-Mike Grier
Matt Ellis-Paul Gaustad-Adam Mair

Érdekes, nem tudom mi fog kisülni belőle. Montador sajnos visszakerül, Sekera marad ki. Miért kell megbontani a jól működő védelmet?
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.10. 16:58  l  #4901
Milestones:
Lalinak egy meccs kell a 200. győzelemhez és Roynak 2 assist kell a 200 assistjához.

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.10. 16:36  l  #4900
Macarthur ténykedése 2010-ben:

18 meccs: 3 gól 2 assist 5 pont -4 és 13 perc körüli jégidő hát mondhatjuk, hogy rossz teljesitmény de a szar találóbb lenne.

Amilyen jól kezdte olyan gyengén folytatta Mac-et el kell cserélni ahogy Staffet is csak fékek a csapatban nincs szükségünk ilyen hullámzó teljesitményt nyújtó csatárokra főleg, hogy támadó hokit játszunk.Remélem Lindy észbe kap és most deadlinekor esetleg mindkettőt bedobja egy csomagba és vmi jobb nevet is hozhatnánk, a fennmaradó egy helyet meg Ellis betölti vagy felhozzuk Ennis-t.
Staff $1.9 Mac $1.4 az összesen $3.3 abból már lehetne hozni egy jó wingert plusz még beáldozható Lydman($3,15), Montador($1,55).Lydman nem hiszem, hogy kell majd valakinek mert nagyondrága de egy ilyen PHX vagy hasonló sok cap spacel rendelkező csapatba PO-ba ideális lenne Lydman helyére meg felhoznánk Webert.

DO IT Regier!!!
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.10. 13:07  l  #4899
Talán jobban rászolgáltunk volna a második pontra, mint a Boston, de az első harmadot megint elcsesztük. Baromi pontatlanul játszottunk ott, nem is pörögtünk eléggé, Rask kapuja előtt meg lőttünk minden szögből ahelyett, hogy egy kicsit tovább játszottunk volna. A második harmad viszont nagyon jó volt, talán a legjobb az elmúlt mérkőzéseken. A harmadik már sokkal kiegyenlítettebb volt. Myers jól játszott, sajnos megsérült, de úgy tűnik nincs nagy baja és játszani fog a Carolina ellen. Gólja mindenesetre remek volt. Végre Miller is elővette a Vezina formáját, több bravúrt is bemutatott. Szokás szerint megint a Hecht-Timmy-Pommer sor volt a legjobb, a kapuralövések majdnem a fele az ő nevükhöz fűződik. (pedig lőttünk bőven) Paille zseniális volt a túloldalon, kapart mint az őrült. Néha sajnálom, hogy elcseréltük. Tényleg jó lenne div vezetéssel szünetre vonulni. Lélektanilag sokat jelentene.
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4898)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.10. 12:04  l  #4898
Na szóval 1 pont ennek is örülni kell most főleg ezután a 4 L streak után.
Miller volt a kapuba jól védett szerintem jobbak voltunk a staton is meglátszott 45-34 a kapuralövés nekünk góljainkat Roy és Myers szerezte Connolly, Pommer és Gaustad voltak az assistosok.Connolly az az ember akire mindig lehet számitani PP-be 19 assistja és 5 gólja van.
Holnap Carolina nagyon vissza kell vágni nekik az előző 4-3-ért.

A másik jó hir aminek lehet örülni 2 meccsel kevesebbet játszottunk mint a Sens és most értek utól minket szóval ha behúzzuk a következö 2 meccsünket jó esélyünk van a div elsőséggel elmenni a szünetre.
All-Star

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4897)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.09. 20:17  l  #4897
Na de zsir tudtam én, hogy csak szivás lesz ez az olimpia.
Este megpróbálom élőben követni a meccset nem tudom mi fog kisülni belőle ugyanis holnap laborom lesz de hát meglátjuk.
Let's Go Sabres!!!!
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4896)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.09. 16:36  l  #4896
Nah, Miller kicsit sem lesz túlvédetve:

“I’m going in there with the mindset that I’m playing (the same) goalie every game,” Wilson said.

Ez nem lehet igaz.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.09. 10:52  l  #4895
már megint ti....
remélem ezúttal szerzünk pontot. vagy talán többet is.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.07. 15:40  l  #4894
Hát igen Staff, Mac és mostanában Roy se csinált sok mindent 5 meccs óta.
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4893)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.07. 15:33  l  #4893
Ezt a külföldi fórumokon is Ruff szemére vetik, hogy a kedvenceivel mindig kivételez. És van is benne valami. Én abban bízok, hogy Regier most átnyúl felette és kipaterolja a nem kívánatos egyéneket. Nem biztos, hogy örülni fog Lindy, de az nem mehet tovább, hogy vannak olyan játékosaink a top6-ben, akik képesek akár tíz meccsre is "eltűnni".
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4892)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.07. 15:30  l  #4892
Staff-et nem hiszem, hogy elpasszoljuk mivel Lindy nagy kedvence amúgy úgy érzem, hogy emiatt, hogy kit szeret Lindy és kit nem mennek el ezen is meccsek és be kéne lőni azt is neki, hogy Miller hány meccset bir védeni.Mert lássuk be ha Sekera és Butler küzdene egy helyért ugyanúgy teljesitenek mindketten Butler kapná a kezdő poziciót.